Welkom op de site van de Bond van IJsclubs Ooststellingwerf.

Schaatskampioenen.

Schaatskampioenen van Ooststellingwerf

Winter 2012/2013

Jongens, 25 januari 2013: Jort Boomhouwer, Oosterwolde.

Meisjes, 26 januari 2013: Zoë van der Gun, Haule.

Schoolwedstrijden, 26 januari 2013: o.b.s. De Tjongeling (Oldeberkoop) en o.b.s.Buttinga (Oosterwolde).


Winter 2011/2012

Mannen, 10 februari 2012: Niels Woudstra, Oosterwolde.

Vrouwen, 10 februari 2012: Carolien Hunneman, Oosterwolde.

Jongens, 11 februari 2012: Melvin Gerritsen, Langedijke.

Meisjes, 11 februari 2012: Rosalie Jorritsma, Appelscha.

Schoolwedstrijden, 11 februari 2012: o.b.s. De Tjongeling, Oldeberkoop.


Winter 2008/2009

Mannen, 9 januari 2009: Niels Hommes, Appelscha.

Marathon, 10 januari 2009: Mark Horsten, Haulerwijk.

Vrouwen, 9 januari 2009: Carolien Hunneman, Oosterwolde.

Jongens, 10 januari 2009: Hilbrand Mulder, Haule.

Meisjes, 8 januari 2009: Johanna van der Wal. Donkerbroek.

Mannen 40+, 9 januari 2009: Siem Hiemstra, Appelscha.

Vrouwen 40+, 9 januari 2009: Thea Brouwer, Oosterwolde.


Winter 2002/2003

Mannen, 14 december 2002: Niels van der Heide, Oosterwolde.

Jongens, 13 december 2002: Wessel van Loon, Haule.

Meisjes, 13 december 2002: Iris Pitstra, Appelscha.


Winter 1996/1997

Mannen, januari 1997: Niels van der Heide, Oosterwolde.

Marathon, februari 1997: Tjeerd Langhout, Fochteloo

Jongens, december 1996: Tjeuke Horsten, Haulerwijk.

Meisjes, december 1996: Elma de Vries, Haule.


Winter 1995/1996

Mannen, januari 1996: Heine Jan Vries, Oldeberkoop.

Vrouwen, januari 1996: Nathalie ten Hoor, Langedijke.

Jongens, januari 1996: Simon de Jong, Langedijke.

Meisjes, januari 1996: Martine Brandsma, Oldeberkoop.


Winter 1993/1994

Mannen, februari 1994: Wim Sikma, Oosterwolde.

Marathon, februari 1994: Tjeerd Langhout, Fochteloo.

Jongens, februari 1994: Niels van der Heide, Oosterwolde.


Winter 1991/1992

Jongens, januari 1992: Niels van der Heide, Oosterwolde.


Winter 1990/1991

Mannen, 11 februari 1991: Wim Sikma, Oosterwolde.

Marathon, 20 februari 1991: Johan ter Schuur, Oldeberkoop.

Jongens, 13 februari 1991: Tjeerd Langhout, Fochteloo.

Meisjes, 13 februari 1991: Nathalie ten Hoor, Langedijke.


Winter 1986/1987:

Mannen, 20 februari 1987: Berend Menger, Oldeberkoop.

Jongens, februari 1987: Jan Post, Langedijke.

Meisjes, februari 1987: Ingrid van Veen, Langedijke.


Winter 1985/1986:

Mannen, februari 1986: Berend Menger, Oldeberkoop.

Vrouwen, februari 1986: Lucré Cazemier, Oosterwolde.

Marathon, 22 februari 1986: Berend Menger, Oldeberkoop.

Jongens, februari 1986: Jacob Wagenaar, Appelscha.

Meisjes, februari 1986: Bertha Brouwer, Haule.


Winter 1984/1985:

Mannen, 12 januari 1985: Sietse Zijlstra, Oldeberkoop.

Vrouwen, 15 januari 1985: Lucré Cazemier, Oosterwolde.

Marathon, 19 januari 1985: Sietse Zijlstra, Oldeberkoop.

Jongens, 11 januari 1985: Berend Menger, Oldeberkoop.

Meisjes, 11 januari 1985: Hennie Dijkstra, Fochteloo.


Winter 1981/1982:

Mannen: Sietse Zijlstra, Oldeberkoop.

Vrouwen: Lucré Cazemier, Oosterwolde.

Jongens: Gerrit de Vries, Oldeberkoop.

Meisjes: Anja Speelman, Donkerbroek.


Winter 1979/1980:

Mannen, 17 januari 1980: Jan Gorter, Langedijke.

Vrouwen, 17 januari 1980: Grietje Dijkstra, Fochteloo.

Jongens, 19 januari 1980: Johan Lukkes, Oldeberkoop.

Meisjes, 20 januari 1980: Saakje Heeroma, Fochteloo.


Winter 1978/1979:

Mannen, 6 januari 1979: Sietse Zijlstra, Oldeberkoop.

Vrouwen, 6 januari 1979: Geke Hunneman-Dokter, Oosterwolde.

Jongens, 5 januari 1979: Johan Lukkes, Oldeberkoop.

Meisjes , 5 januari 1979: Klazien Smit, Oldeberkoop.


Winter 1977/1978:

Mannen, 20 februari 1978: Sietse Zijlstra, Oldeberkoop.

Jongens, 20 februari 1978: Jacob Douwe Dokter, Fochteloo.

Meisjes, 20 februari 1978: Minke Heeroma, Fochteloo.


Winter 1975/1976:

Mannen, 5 februari 1976: Auke Drenth, Donkerbroek.

Vrouwen, 6 februari 1976: Jantje Middel-Seinstra, Oosterwolde.

Meisjes, 7 februari 1976: Minke Heeroma, Fochteloo.

Jongens, 7 februari 1976: Theo Hofstee, Makkinga.


Winter 1971/1972:

Jongens, 2 februari 1972: A. Nijholt, Oldeberkoop.


Winter 1969/1970:

Mannen: E. Dijkstra, Haule.

Vrouwen: Roelie de Jong, Nijeberkoop.


Winter 1962/1963:

Mannen: Hans Lukkes, Oldeberkoop.

Vrouwen: F. van der Plaats, Oosterwolde.

Jongens: Willem Sloot, Makkinga.

Meisjes: Joukje Popma, Oldeberkoop.


Winter 1958/1959:

Vrouwen ,14 februari 1959: Dieuwke Bouma, Makkinga.


Winter 1955/1956:

Vrouwen: Tine Huberts, Makkinga


Winter 1953/1954:

Vrouwen: Roelie van der Duin, Appelscha


Winter 1950/1951:

Vrouwen: Aafke Stoker, Donkerbroek


Winter 1949/1950:

Vrouwen: Ieke Nienhuis, Makkinga.


Winter 1946/1947:

Mannen, 22 december 1946: J. Pomper, Haulerwijk.

Vrouwen, 29 januari 1947: Ieke Nienhuis, Makkinga.


Winter 1945/1946:

Mannen, 21 januari 1946: G. Hofman, Oosterwolde.

Vrouwen, 22 januari 1946: 1. Ieke Nienhuis, Makkinga (derde keer kampioen, wisselbeker definitief in haar bezit).